Obchodní podmínky - Móda-london.cz

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím moda-london.cz. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné. Prodávající je provozovatelem internetového obchodu moda-london.cz ( macahel ), se sídlem v Havířov-Bludovice, Těšínská 537/4, IČO: 73899089. Kontaktní informace najdete v sekci ,,kontakty''.


2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB 

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí e-shopu, či e-mailu. 
Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. 
Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.
Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY 

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat. 

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY 

Každou objednávku můžete zrušit nejdéle následující den po jejím odeslání a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby. 

5) NEPŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Zákazník je povinný si objednané zboží převzít od doručovatele, případně do 14 dnů na poště, pokud ho pošta nezastihne na jeho adrese.


V případě, že se zboží vrátí zpět dodavateli, bude dodavatel o této skutečnosti informovat zákazníka. Ten je povinen uhradit nové náklady na opětovné doručení (99 Kč). Pokud tak neučiní, bude na jeho adresu zaslána faktura na uhrazení nákladů s dopravou a objednávka bude stornována.

V případě, že zákazník neuhradí fakturu spojenou s náklady na dopravu, bude celá záležitost předána našemu právnímu zástupci. 

6) BALNÉ A POŠTOVNÉ 

Objednané zboží vám zašleme Českou poštou a to na: 

a.  Dobírkou – 120,- (hotovostní platba při převzetí zboží) 

b. Platbou předem na účet – 80,- (převodem na účet : 2800396399/2010, jako Variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky ) 

 

c.  Osobní odběr (po domluvě termínu si můžete zboží vyzvednout v naší prodejně na adrese Těšínská 537/4, 736 01 Havířov-Bludovice )

 

 

d. Službou PPL platba předem na účet - 140,- ( dodání do 2 dnů ode dne

expedice )

 

 

e. Při objednávce nad 1000 kč poštovné ZDARMA

         ( POUZE PLATBA PŘEDEM NA ÚČET )


7) DODACÍ LHŮTA 

1. Zboží skladem je připravené ihned k odeslání.

2. PPL dodací lhůta ode dne expedice do 2 dnů.

8) VÝMĚNA ZBOŽÍ 

V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující. 

9) REKLAMACE A ZÁRUKA 

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme. 

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. 

Záruka se nevztahuje na: 

a) vady vzniklé běžným používáním 
b) nesprávným použitím výrobku 
c) nesprávným skladováním

Zboží lze vrátit do 14 dnů od koupě, bez udání důvodů.

 

Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně 
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu

Radim Karkoška, Těšínská 537/4, 736 01 Havířov-Bludovice
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu 
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. 


Zákony a předpisy: 

-         zák. č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání 
-         zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů